Aktivacija portal.office.com

podesavanje SIM postavki.pdf

« Listopad 2020 »

Obavijest za roditelje upisnika u 1. razred 2020./2021.

Poštovani roditelji upisnika u prvi razred školske godine 2020./2021.,

priložili smo za Vas formulare koje je potrebno ispuniti prije upisa djeteta u prvi razred. Molimo Vas, ako ste u mogućnosti da iste isprintate i popunite kod kuće prije predupisnih testiranja djeteta, kako bismo ubrzali proces samog testiranja.

Sve obavijesti o upisima molimo Vas pratite na našim stranicama u kutku za upise.

Hvala.

OBAVIJEST O UPISU U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Poštovani roditelji predupisnika šk. godine 2020./2021., koji ste do 13.3.2020. obavili predupisno testiranje djeteta, Upućujemo Vas da sa školskih stranica (kutak upis u prvi razred) - isprintate i popunite tiskanice potrebne za upis djeteta.

Tiskanice možete predati u školsku stručnu službu od 2.6. - 16.6.2020., svakim radnim danom od 9 - 17 sati.

Isto se odnosi i na roditelje predupisnika koji su preglede obavili u drugim školama, a namjeravaju upisati OŠ Sesvetska Sela. Oni u školu trebaju dostaviti i obrazac 5 onda kad ga dobiju iz škole u kojoj su obavili predupisni pregled.Tada im upis postaje pravno valjan.

Za upisnike s upisnog područja OŠ Sesvetska Sela, upis postaje pravno valjan kada Vam stigne Mišljenje o utvrđenoj psihofizičkoj spremnosti djeteta za upis u 1. razred (obrazac 5).

Srdačan pozdrav,

Školski stručni tim

Testiranje upisnika u 1. razred

Poštovani roditelji,

Kao što smo već obaviještavali, organizirati će se procjena psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred osnovne škole.  S obzirom na trenutnu nezahvalnu situaciju postupak smo malo prilagodili kako bismo udovoljili epidemiološkim preporukama.

Sam postupak trajati će što kraće, između 10-20 minuta po stručnjaku (pedagog, soc. pedagog, psiholog). Tijekom postupka nastojat ćemo zadržavati fizički razmak između nas i djeteta. Izbjeći ćemo i uobičajeno rukovanje pri pozdravljanju, a dezinfekcija ruku je obavezna pri ulasku i izlasku iz škole. Molimo Vas za suradnju i poštivanje.

Termin za predupisnu procjenu (testiranje) djeteta u školi dobiti ćete putem pošte, a ukoliko Vam dodijeljeni termin ne odgovara potrebno je putem telefona javiti školi kako biste osigurali drugi termin.

Procjena će se obavljati kao i do sada, u stručnoj službi škole, na katu. Po dolasku, u sobi stručne službe predati ćete papire koje ste pripremili. Svako dijete će na testiranju u sobi biti samo (roditelji čekaju u hodniku-molimo poštivanje uputa o soc. distanci od 1,5 m). Molimo Vas da svakako svu dokumentaciju pokušate unaprijed pripremiti i ispuniti. Sve potrebno nalazi se na web stranici naše škole, a anamnestički uputnik dobiti ćete poštom zajedno sa pozivom na testiranje. Ukoliko to niste u mogućnosti, obrasce za ispunjavanje ćemo vam dati mi. Svakako ponesite svoju kemijsku olovku.

S obzirom da se situacija i preporuke mijenjaju iz dana u dan, molimo vas da i dalje redovito pratite obavijesti na našoj web stranici.

Hvala na strpljenju i suradnji!

Stručni tim škole

Obavijest o testiranju predupisnika u šk. god. 2020./2021.

Dragi roditelji,

počinju predupisna testiranje djece za utvrđivanje psihofizičke zrelosti prije upisa u osnovnu školu.

Ovim putem informiramo Vas da ćete o terminu testiranja biti obaviješteni poštom.

U slučaju da Vam termin iz nekog razloga ne odgovara potrebno je nazvati školu i dogovoriti novi termin.

Na predupisno testiranje potrebno je donijeti OIB djeteta i relevantnu medicinsku dokumentaciju,u slučaju da dijete ima određene medicinske dijagnoze.

Pregled kod liječnika školske medicine roditelji dogovaraju sami te ga nije potrebno obaviti prije pristupanja školskom testiranju.

Veselimo se Vašem dolasku! smiley

Predbilježbe za sistematski pregled kod školske liječnice prije upisa

Poštovani roditelji,

pedbilježbu djeteta za sistematski pregled prije upisa u I razred možete napraviti preko web stranice www.terminko.com. To vrijedi samo za djecu koja po mjestu prebivališta spadaju u jednu od ovih škola:

• OŠ SESVETE

• OŠ SESVETSKA SELA