Radionica

Naši učenici već godinama pokazuju zavidno znanje na svim razinama natjecanja iz hrvatskoga jezika. Svojom izvrsnošću Rita Zonjić probila se na sam vrh te je kao državna prvakinja u poznavanju hrvatskoga jezika osvojila Oskar znanja 2017. godine.

Mentorica Renata Kovačićek, prof.

« Svibanj 2018 »

Zbirka omiljenih recepata učenika naše škole
Dragi čitatelji,

pred Vama je zbirka omiljenih recepata učenika naše škole. Na biologiji smo učili o sustavu organa za probavu, hranjivim tvarima, pravilnoj i zdravoj prehrani, a uz to na školi provodimo projekt vezan za pravilnu prehranu i tjelesnu aktivnost kojeg vode naši učitelji Gordana Pintar, učitelj savjetnik i Josip Jularić prof., pa smo odlučili skupiti recepte jela koja volimo jesti i koja nam pripremaju naši ukućani. Naravno da ova kuharica omiljenih recepata nije završena. I u buduće će se recepti skupljati i ova zbirka nadopunjavati.

Nadamo se da će Vam se svidjeti i da će netko od Vas i nešto probati napraviti.

Želimo Vam puno uspjeha u pripravljanju finih i ukusnih jela.

Zbirka omiljenih recepata učenika naše škole priložena je u nastavku pod opširnije.

Dobar tek!

Omiljeni recepti.pdf

Humanitarna akcija "Djeca djeci"

Humanitarnom akcijom "Djeca djeci", u kojoj su učenici naše škole prikupili, ukrasili i napunili prigodnim darovima 105 kutija za djecu iz obiteljislabijeg imovinskog statusa, starosti od 3 - 14 godina. Inicijativa je došla od majke trojice naših učenika, gđe. Kolaković. Ostali roditelji iz Vijeća roditelja na čelu s predsjednicom gđom. Schmidt Glembiowski podržali su je i pomogli da se akcija uspješno realizira u vrlo kratkom vremenskom periodu. Gospodin župnik, vlč. Antun Sente iz naše župe Sesvetska Sela, uz pomoć patera Davora Lukačevića, s veseljem je preuzeo poklon - kutije koje će s ostalim potrepštinama prikupljenim također humanitarnom akcijom kojom je koordinirala učiteljica Jasminka Španić, podijeliti obiteljima koje su u potrebi.

GLOBE projekt

Učenici naše škole pod vodstvom mentora, učitelja fizike Vedrana Bobšića, prof. fizike, redoviti mjere i bilježe meteorološke podatke u skolu GLOBE projekta te ih unose u globalnu GLOBE bazu podataka na poveznici http://www.globe.gov. U privitku se nalaze meteorološki podaci izmjereni svaki dan u 13 sati te unešeni u tablicu.

Podaci Globe mjerenja 2015 2016.xlsx

Sudjelovanje na XI međužupanijskoj GLOBE smotri

Učenici naše škole pod vodstvom mentora Vedrana Bobšića, prof. fizike 25. ožujka 2015. sudjelovali su na  XI međužupanijskoj GLOBE smotri. Predstavili su meteorološka mjerenja i projekte.

PROJEKT "Plastičnim čepovima do skupih lijekova"

Dragi naši učenici, roditelji, i svi ljudi dobre volje ponovo Vas pozivamo da se ponovo uključite u humanitarno-ekološki  projekt  "Plastičnim čepovima do skupih lijekova" za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma iz Čakovca.

Naša škola već drugu godinu zaredom priključila se akciji Udruge oboljelih od leukemije i limfoma iz Čakovca „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“. Navedena udruga prikuplja plastične čepove kako bi prodajom čepova sufinancirali nabavku skupih lijekova za oboljele od teških malignih bolesti u slučajevima kada to ne financira Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje.

Ovim putem pozivamo sve učenike, učitelje, roditelje i ostale da se uključe u ovu akciju.

Svi mi, zajedno, do sada smo skupili 567 kg čepova. Hvala vam svima.

Zahvaljujemo svima koji će na taj pridonijeti očuvanju našeg okoliša, ali i istovremeno pomoći oboljelima od malignih bolesti.