preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sesvetska Sela

Login
Upis u srednju na Viberu


Školska himna

Tekst: Olgica Pavičić-Čović, prof hrv. jezika
Glazba: Gordana Vojnović, prof. glaz. kulture

U Letničkoj ulici
Baš na broju pet
Sakrila se naša škola
Cijeli mali svijet.

Narančasti prozori
Što joj radost daju
Od čistoće blistaju
Sve je k'o u raju.

Tu se prva slova pišu
Tu sva djeca crtež rišu
Tu se dijeli, tu se množi (ritt.)
Tu se svako srce složi

Pripjev:
NEK' NAM SRCE BUDE PUNO
NEK' NAM ZNANJE UVIJEK CVJETA
NEK' PUTEVI SVI TE VODE
DO NAJDRAŽE ŠKOLE SVIJETA. 2X

Coda:
Nek' putevi svi te vode
Do najdraže škole svijeta.

Budite internet genijalci

UPUTE ZA INTERLAND

Informatička radionica za Dan škole - kodiranje

Kodiraj sportsku igru

Tečajevi kodiranja

 

 Aktivacija  office365.skole.hr

Vikendom u sportske dvorane

Priloženi dokumenti:
Raspored.pdf

Kodiranje za početnike

Kodiranje za učenike RN

 

 

Pitanja i odgovori
https://installer.eduroam.hr/faq.php

Ostali operacijski sustavi
https://cat.eduroam.org/?idp=6883

Priloženi dokumenti:
WIN10 upute.pdf

Tražilica
BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID

Priloženi su brošure BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID i letak s telefonskim brojevima za psihološko savjetovanje mladih za svaku županiju.

Brošura Državne uprave za zaštitu i spašavanje
Pomoć oko tableta

U prilogu su upute za pristup virtualnim učionicama i pomoć oko tableta. U virtualnim učionicama vrijede pravila kućnog reda Škole. Svaka zlouporaba će biti sankcionirana. U prilogu se nalazi uputa za učenike - pravila ponašanja.

http://skolazazivot.hr/ucitelji/

Raspored zvona
 JUTARNJA SMJENA
sat početak kraj
1.  8:00 8:45
2.  8:50 9:35
3.  9:45 10:30
UŽINA 10:30 10:40
4. 10:40 11:25
5. 11:30 12:15
 6.  12:20 13:05
POPODNEVNA SMJENA
sat početak kraj
1. 14:00 14:45
2. 14:50 15:35
3. 15:45 16:30
UŽINA 16:30 16:40
4. 16:40 17:25
5. 17:30 18:15
6. 18:20 19:05

e-Dnevnik za učenike

e-Dnevnik za nastavnike

 

Loomen

 

Škola za život

Projekt EU

eTwinning

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 3. 2019.

Ukupno: 206724
Ovaj mjesec: 3888
Ovaj tjedan: 274
Danas: 2
Oskar znanja 2018.

Rita Zonjić, učenica 8. razreda naše škole, i ove je godine osvojila Oskar znanja kao državna prvakinja u poznavanju hrvatskoga jezika 2018.

 

Klokan bez granica

 

Hour of Code

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

E-usmjeravanje

edu.hr

Portal Nikola Tesla

PLAVI TELEFON

 

Elektronički identitet

Središnji državni portal

Ponavljanje gradiva

Za učenike

Portal za učenike

Pitajte učitelja

Portal Učenici

Sigurniji internet

e-škola

Srce za djecu

Popis djelatnika Osnovne škole Sesvetska Sela

Popis djelatnika Osnovne škole Sesvetska Sela

  1. Gordana Vojnović – ravnateljica
  2. Ivana Ivanković – tajnica
  3. Marina Margetić – stručna suradnica pedagoginja
  4. Tea Babić – stručna suradnica edukacijsko – rehabilitacijskog profila
  5. Silvija Ravić – stručna suradnica psihologinja
  6. Antonela Galista – stručna suradnica psihologinja (zamjena za Silviju Ravić)
  7. Ivana Mršić Tikvić – stručna suradnica knjižničarka
  8. Anja Đermanović – stručna suradnica knjižničarka (zamjena za Ivanu Mršić Tikvić)
  9. Anđelka Mamić – voditeljica računovodstva

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

  1. Ksenija Borović
  2. Jasminka Španić
  3. Marija Krijan
  4. Katica Gojanović
  5. Helena Ćurić
  6. Valerija Ivanović Skender
  7. Jasmina Kostelac Pervan
  8. Maja Đurinović Tišljarec (zamjena za Ivanu Sudar)
  9. Danijela Dujić
  10. Martina Delišimunović Čmigović
  11. Ivana Vlajčić
  12. Natalija Kovač
  13. Mirta Grgić Mešić
  14. Zorka Brekalo
  15. Irena Koružnjak
  16. Danijela Crnjac

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU

  1. Iva Penava
  2. Beata Gereci Wirth
  3. Matea Herceg
  4. Lucija Filipović (zamjena za Mateu Herceg)
  5. Anamarija Dumenčić

UČITELJI I UČITELJICE PREDMETNE NASTAVE

  1. Anita Baranašić
  2. Antonija Barišić Kolenac
  3. Renato Blažeković
  4. Vedran Bobšić
  5. Katarina Čabraja
  6. Aleksandar Čubra
  7. Paola Čubra
  8. Valentina Ćosić
  9. Dragutin Denona (zamjena)
  10. Anđelko Fofić
  11. Natalija Glavak Horvatić
  12. Nataša Grubišić
  13. Tomislav Habulin
  14. Josip Jularić
  15. Zrinka Jurić Avmedoski
  16. Silvija Jurić
  17. Renata Kovačićek
  18. Branko Latas
  19. Snježana Lažeta
  20. Željko Lovrić
  21. Michaela Lulić
  22. Marijana Magdić
  23. Maja Nemeš (zamjena)
  24. Tanja Pavelić
  25. Olgica Pavičić – Čović
  26. Vlatka Pavić
  27. Anđa Pehar Matić
  28. Tanja Prigorec
  29. Ela Ranković
  30. Dragica Rožman
  31. Božica Ruganec (zamjena)
  32. Željka Šibalić
  33. Dubravka Špančić
  34. Tomislav Špančić
  35. Danijela Varga
  36. Luka Zorica (zamjena)

KUHARICE

  1. Mirjana Ćorluka
  2. Jasna Filipov
  3. Slavica Pehar (zamjena)
  4. Mara Turčić

DOMARI

  1. Ivan Kolenković
  2. Danijel Lacković
  3. Darko Španić

SPREMAČICE

  1. Ružica Buzuk
  2. Snježana Filipović
  3. Nada Jurić
  4. Ankica Kezerić
  5. Ana Matko
  6. Milica Mišura
  7. Marija Mršić
  8. Ljiljana Nimac
  9. Jadranka Pavić
  10. Snježana Perković
  11. Mirjana Raič (zamjena)
  12. Jelena Spajić (zamjena)
  13. Gordana Vranić
preskoči na navigaciju