preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sesvetska Sela

Login
 

Školska himna


Školska himna

Tekst: Olgica Pavičić-Čović, prof hrv. jezika
Glazba: Gordana Vojnović, prof. glaz. kulture

U Letničkoj ulici
Baš na broju pet
Sakrila se naša škola
Cijeli mali svijet.

Narančasti prozori
Što joj radost daju
Od čistoće blistaju
Sve je k'o u raju.

Tu se prva slova pišu
Tu sva djeca crtež rišu
Tu se dijeli, tu se množi (ritt.)
Tu se svako srce složi

Pripjev:
NEK' NAM SRCE BUDE PUNO
NEK' NAM ZNANJE UVIJEK CVJETA
NEK' PUTEVI SVI TE VODE
DO NAJDRAŽE ŠKOLE SVIJETA. 2X

Coda:
Nek' putevi svi te vode
Do najdraže škole svijeta.

 

Raspored zvona
 JUTARNJA SMJENA
sat početak kraj
1.  8:00 8:40
2.  8:45 9:25
3.  9:40 10:20
UŽINA 10:20 10:35
4. 10:35 11:15
5. 11:20 12:00
 6.  12:05 12:45
POPODNEVNA SMJENA
sat početak kraj
1. 14:00 14:40
2. 14:45 15:25
3. 15:40 16:20
UŽINA 16:20 16:35
4. 16:35 17:15
5. 17:20 18:00
6. 18:05 18:45
e-Dnevnik za učenike

e-Dnevnik za nastavnike

Office 365

 Aktivacija portal.office.com

Priloženi dokumenti:
podesavanje SIM postavki.pdf

Loomen

Pomoć oko tableta

U prilogu su upute za pristup virtualnim učionicama i pomoć oko tableta. U virtualnim učionicama vrijede pravila kućnog reda Škole. Svaka zlouporaba će biti sankcionirana. U prilogu se nalazi uputa za učenike - pravila ponašanja.

 

Škola za život

Projekt EU

eTwinning

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 3. 2019.

Ukupno: 90087
Ovaj mjesec: 5296
Ovaj tjedan: 1702
Danas: 66
Oskar znanja 2018.

Rita Zonjić, učenica 8. razreda naše škole, i ove je godine osvojila Oskar znanja kao državna prvakinja u poznavanju hrvatskoga jezika 2018.

 

Klokan bez granica

 

Hour of Code

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

E-usmjeravanje

edu.hr

Portal Nikola Tesla

PLAVI TELEFON

 

 

Elektronički identitet

Središnji državni portal

Ponavljanje gradiva

Za učenike

Portal za učenike

Pitajte učitelja

Portal Učenici

Sigurniji internet

e-škola

Srce za djecu

Popis djelatnika Osnovne škole Sesvetska Sela

Popis djelatnika Osnovne škole Sesvetska Sela

  1. Gordana Vojnović – ravnateljica
  2. Ivana Ivanković – tajnica
  3. Marina Margetić – stručna suradnica pedagoginja
  4. Tea Babić – stručna suradnica edukacijsko – rehabilitacijskog profila
  5. Silvija Ravić – stručna suradnica psihologinja
  6. Ivana Mršić Tikvić – stručna suradnica knjižničarka
  7. Sara Balley - stručna suradnica edukacijsko – rehabilitacijskog profila (zamjena za Teu Babić)
  8. Antonela Galista – stručna suradnica psihologinja (zamjena za Silviju Ravić)
  9. Antonija Melita Razl – voditeljica računovodstva

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

  1. Ksenija Borović
  2. Jasminka Španić
  3. Marija Krijan
  4. Katica Gojanović
  5. Helena Ćurić
  6. Valerija Ivanović Skender
  7. Jasmina Kostelac Pervan
  8. Matea Herceg (zamjena za Ivanu Sudar)
  9. Danijela Dujić
  10. Martina Delišimunović Čmigović
  11. Ivana Vlajčić
  12. Natalija Kovač
  13. Mirta Grgić Mešić
  14. Zorka Brekalo
  15. Irena Koružnjak
  16. Danijela Crnjac

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU

  1. Iva Penava
  2. Beata Gereci Wirth
  3. Josipa Teodorović
  4. Anamarija Dumenčić

UČITELJI I UČITELJICE PREDMETNE NASTAVE

  1. Anita Baranašić
  2. Antonija Barišić
  3. Renato Blažeković
  4. Vedran Bobšić
  5. Morana Butković (zamjena)
  6. Katarina Čabraja
  7. Aleksandar Čubra (zamjena)
  8. Paola Čubra
  9. Valentina Ćosić
  10. Anđelko Fofić
  11. Natalija Glavak Horvatić
  12. Nataša Grubišić
  13. Tomislav Habulin
  14. Danijela Horvat Škunca (zamjena)
  15. Josip Jularić
  16. Zrinka Jurić Avmedoski
  17. Silvija Jurić
  18. Renata Kovačićek
  19. Branko Latas
  20. Snježana Lažeta
  21. Michaela Lulić
  22. Marijana Magdić
  23. Tanja Pavelić
  24. Olgica Pavičić – Čović
  25. Vlatka Pavić
  26. Anđa Pehar Matić
  27. Tanja Prigorec
  28. Ela Ranković
  29. Dragica Rožman
  30. Božica Ruganec (zamjena)
  31. Željka Šibalić
  32. Dubravka Špančić
  33. Tomislav Špančić
  34. Marija Todorić
  35. Danijela Varga
  36. Slavko Zovko (zamjena)

KUHARICE

  1. Mirjana Ćorluka
  2. Jasna Filipov
  3. Slavica Pehar (zamjena)
  4. Mara Turčić

DOMARI

  1. Ivan Kolenković
  2. Danijel Lacković
  3. Darko Španić

SPREMAČICE

  1. Marija Berić
  2. Ružica Buzuk
  3. Snježana Filipović
  4. Nada Jurić
  5. Ankica Kezerić
  6. Ana Matko
  7. Milica Mišura
  8. Marija Mršić
  9. Ljiljana Nimac
  10. Jadranka Pavić
  11. Snježana Perković
  12. Mirjana Raič (zamjena)
  13. Jelena Spajić (zamjena)
  14. Gordana Vranić
preskoči na navigaciju