« Studeni 2019 »

Politika privatnosti

Obavezujemo se da ćemo u dobroj namjeri koristiti podatke dobivene od korisnika tijekom korištenja stranice, te da privatne podatke nećemo distribuirati niti prodavati trećoj strani.

Obavezujemo se da prikupljene privatne podatke prikupljene kroz obrazce na ovoj stranici nećemo bez dozvole svakog pojedinačnog korisnika prodavati niti distribuirati.

1. Uvod

• Internet Explorer 8 i noviji
  • FireFox 3.5 i noviji
  • Google Chrome 10 i noviji
  • Safari 2 i noviji
  • Opera 10.5 i noviji.

Da, ponajprije zato kako bi vam naše internetske stranice omogućile bolje korisničko iskustvo.