Upis u srednju na Viberu

Ostali operacijski sustavi

WIN10 upute.pdf

BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID

Priloženi su brošure BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID i letak s telefonskim brojevima za psihološko savjetovanje mladih za svaku županiju.

Brošura Državne uprave za zaštitu i spašavanje

Ukupno: 206724

« Lipanj 2022 »

Započinju prijave kandidata u sustav
Autor: Vlatka Pavić, 23. 5. 2022.

U skladu s Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023., prijave kandidata u sustav NISpuSŠ započinju 23. svibnja 2022. godine iza 12:00 sati.

Kandidati se u sustav prijavljuju putem mrežne stranice srednje.e-upisi.hr s početkom u 12 sati. Prijave u sustav bit će moguće tijekom cijelog upisnog razdoblja. Nakon ulaska u sustav, kandidati moraju pregledati svoje podatke na kartici "Moji podaci" i eventualne nepravilnosti (adresa, ime roditelja, ocjene iz prijašnjih razreda i sl.) prijaviti svom razredniku.

Prijave obrazovnih programa za redovite kandidate počinju 25. lipnja 2022.

Izvor: https://srednje.e-upisi.hr/

Kandidati izvan redovitoga sustava obrazovanja registriraju se klikom na "Registracija". Registracija također započinje 23. svibnja 2022. godine iza 12:00 sati, pri čemu će registracija za kandidate s teškoćama u razvoju izvan redovitog sustava obrazovanja trajati do 6. 6. 2022., a registracija za ostale kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja do 1. 7. 2022. Nakon što kandidat unese sve potrebne podatke, registraciju šalje klikom na gumb "Pošalji registraciju". Kandidat je u elektroničkom obliku kreirao registracijski obrazac koji se automatski šalje kandidatu na e-mail adresu koju je upisao tijekom popunjavanja registracijskog obrasca i Središnjem prijavnom uredu. Nakon primitka obrasca u elektroničkom obliku i provjere osobnih podataka, Središnji prijavni ured zaključit će registraciju kandidata slanjem poveznice za odabir vlastite lozinke e-mailom. Nakon što e-mailom dobiju poveznicu, kandidati odabiru vlastitu lozinku. Pomoću svoje e-mail adrese koju su upisali prilikom registracije i odabrane lozinke, kandidati se prijavljuju na mrežnu stranicu srednje.e-upisi.hr.

Iznimno daroviti kandidati koji žele upisati srednju glazbenu ili plesnu školu, a još uvijek nisu završili redovito osnovno obrazovanje, za aktivaciju u sustavu trebaju se javiti izravno srednjoj glazbenoj, odnosno plesnoj školi koju žele upisati. Nakon aktivacije, za prijavu u sustav koriste se svojim elektroničkim identitetom iz sustava AAI@EduHr.

Kandidati koji žele upisati pripremne programe srednje glazbene ili plesne škole, a još uvijek nisu završili redovito osnovno obrazovanje, za aktivaciju u sustavu trebaju se obratiti srednjoj glazbenoj školi, odnosno plesnoj školi koju žele upisati. Nakon aktivacije, za prijavu u sustav koriste se svojim elektroničkim identitetom iz sustava AAI@EduHr.

Kandidati koji već pohađaju redoviti program obrazovanja srednje škole, a ove godine žele upisati pripremne programe glazbene ili plesne škole ili srednju glazbenu i/ili plesnu školu, za aktivaciju u sustavu trebaju se obratiti srednjoj glazbenoj ili plesnoj školi koju žele upisati. Nakon aktivacije, za prijavu u sustav koriste se svojim elektroničkim identitetom iz sustava AAI@EduHr.