preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sesvetska Sela

Login
Osvojen Oskar znanja

Idemo u srednju!

Projekt

Školska himna

Školska himna

Tekst: Olgica Pavičić-Čović, prof hrv. jezika
Glazba: Gordana Vojnović, prof. glaz. kulture

U Letničkoj ulici
Baš na broju pet
Sakrila se naša škola
Cijeli mali svijet.


Narančasti prozori
Što joj radost daju
Od čistoće blistaju
Sve je k'o u raju.


Tu se prva slova pišu
Tu sva djeca crtež rišu
Tu se dijeli, tu se množi (ritt.)
Tu se svako srce složi


Pripjev:
NEK' NAM SRCE BUDE PUNO
NEK' NAM ZNANJE UVIJEK CVJETA
NEK' PUTEVI SVI TE VODE
DO NAJDRAŽE ŠKOLE SVIJETA. 2X


Finale:
Nek' putevi svi te vode
Do najdraže škole svijeta.

Raspored zvona
 JUTARNJA SMJENA
sat početak kraj
1.  8:00 8:45
2.  8:50 9:35
3.  9:45 10:30
UŽINA 10:30 10:40
4. 10:40 11:25
5. 11:30 12:15
 6.  12:20 13:05
POPODNEVNA SMJENA
sat početak kraj
1. 14:00 14:45
2. 14:50 15:35
3. 15:45 16:30
UŽINA 16:30 16:40
4. 16:40 17:25
5. 17:30 18:15
6. 18:20 19:05
e-Dnevnik za učenike

e-Dnevnik za nastavnike

Office 365

Klokan bez granica

 

Hour of Code

Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

E-usmjeravanje

edu.hr

Loomen

Portal Nikola Tesla

PLAVI TELEFON

e-Dnevnik

e-Matica

MZOS

CARNet

e-Škole

Prometna učilica

Elektronički identitet

Središnji državni portal

Za učenike

Portal za učenike

Pitajte učitelja

Portal Učenici

EDU knjižara

eLektire

Sigurniji internet

e-škola

Srce za djecu

Stipendije

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dan škole
Autor: Gordana Vojnović, 15. 5. 2018.


RADIONICE NA DAN ŠKOLE 17. SVIBANJ 2018.

 

NAZIV RADIONICE

VRIJEME ODRŽAVANJA

VODITELJI

Broj učionice

  1.  

Radionica engleskog jezika

15 - 17

D. Špančić, N. Combaj,

N. Grubišić, V. Ćosić

1

  1.  

Germanizmi

15 - 16,30

S. Cifer, A. Barišić, D. Rožman

2

  1.  

Umijeće čitanja i pisanja glagoljice

15 - 16,30

K. Borović, K. Gojanović

Prizemlje zapad učionica broj 4.

  1.  

Nematerijalna kulturna baština pod zaštitom UNESCO-a

15 - 17

T. Pavelić, V. Vekijardo

8

  1.  

Izrada narukvica

15 - 17

s. Mariangela  Todorić

6

 

 

 

  1.  

Izrada magneta licitarsko srce

 

Z. J. Avmedovski, J. Pentić

 

  1.  

Izložba radova u školskom muzeju

12 - 14

V. Ćosić,  D. Horvat Škunca

Učionica br. 10

  1.  

Prodajna izložba učeničkih radova

 

Z. J. Avmedovski

Mariangela Todorić

 

  1.  

Prigodno emitiranje školskog radija

12 - 16

V. Ćosić

Danijela H.  Škunca

Prostor radija

  1.  

Izrada drvenog panela ženske i muške narodne nošnje Sesvetskog prigorja

15 - 17

I. Koružnjak

Z. Brekalo

Prizemlje istok učionica br. 4

  1.  

Informatika u službi novinarstva

15 - 17

Vlatka Pavić,

Božica Rugec

Učionica broj 4 iz informatike

  1.  

Predstavljanje projekta „Želim stablo“

 

M. D. Čmigović, Paola Čubra, V. Ćosić, Z .J. Avmedoski, M. Magdić, D. Dujić,

 

 

 



Priloženi dokumenti:
Pozivnica_Dan_skole.pdf (1.21 MB)
Radionice.pdf (338.12 KB)


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju